קורס חניכה עם לִילה קמחי לתלמידים ותיקים – מסע רוחני בתוך חיינו וחניכה לאש הידיעה הפנימית. ימי שני בין 11-15. ממשיכים לסמסטר הבא

" בַּעֲרִי, בִּתִּי, בַּעֲרִי בְּאֵשׁ הַיְּדִיעָה הַפְּנִימִית "

כמה פרטים טכניים ואחר כך המהות:

ימי שני בין 11-15 וכמה ימי שני ארוכים, בין 11-1. מתחילים בסוף יוני. הפרטים בהמשך.  לפרטים נוספים ולהרשמה – בטופס כאן

איפה –  במרחב הער של 'עלי אדמות' במושב לוזית שליד עמק האלה והטבע היפיפה שסביבה. העדיפות היא למפגשים הפיזיים, ואם ישתנו התנאים (סגר או מסיבה אחרת) והמפגשים הפיזיים לא יתאפשרו – המפגשים יתקיימו בזום. בגלל אופיו הייחודי, הקורס הזה לא יוצע במתכונת היברידית (מפגשים פיזיים ומפגשי זום שמוצעים יחד). המפגשים יוקלטו לטובת משתתפי קורס החניכה.

קצת על 'עלי אדמות':
'עלי אדמות' היא 'אדמה ערה' – מרחב אקולוגי-רוחני המזמין אל חיקו א.נשים המעוניינים ללמוד ולתרגל, להעמיק ולהרחיב בדרך הדהרמה והחופש, עם חיבור ואהבה לטבע. 'עלי אדמות' נמצאת במושב לוזית, מול טבע פראי ויפיפה, ובה יער מאכל עם עצי פרי מיוחדים, גינה אורגנית, תרנגולות חופש, שתי כלבות ופינות קסם בשפע. במקום מטבח חוץ מאובזר, שירותי קומפוסט, סטודיו הבנוי מאדמה ועוד הפתעות. מושב לוזית נמצא ליד עמק האלה, שעה מתל אביב, ו – 40 דקות מירושלים וגם מבאר שבע.

מחיר – ברוח התקופה והזמן, הקורס מוצע לפי היכולת בטווח המחירים שבין 2,600 ₪ ל – 3,640 ₪. אפשר לחלק לכמה תשלומים.
כל הכנסות הקורס מוקדשות לטובת שיפוץ מרחב התרגול לסנגהה ב'עלי אדמות'.

למי הקורס מיועד – לא.נשים שהולכים כברת דרך בלימוד ובתרגול הרוחני, ושמכירים את הלימוד של לִילה.

מספר המקומות מוגבל, כמובן, בהתאם לאופי הקורס והזמן בו אנו חיים.

איך מתקדמות/ים: אנא מלאו וענו על במלואן ובפירוט. אחרי שנעבור על הטפסים והבקשות נודיע לכם באם יש התאמה ו/או מקום.

לשאלות, תהיות, פניות וקושיות – דפנה רז: dafnarz2@gmail.com   או לנייד 050-6550854

והנה לפירוט של המהות – כמה מילים מלילה:

שלום חברים/ות,
אנחנו ממשיכים לסמסטר נוסף ופותחים שערים למספר משתתפות/ים נוספים.

קורס החניכה מיועד לאלה שרוצות/ים לנער את עולמם הפנימי הישן מאבק ומשקעים לא נחוצים שהצטברו, וללכת בדרך הלב, אל התובנות המשחררות. בקורס נכוון להפגש עם "הנהר שמתחת לנהר" – עם הטוב הפנימי שמזין אותנו, גם כשאנחנו לא בקשר איתו, ולעבור תהליך של טיהור וניקוי העומסים כדי להיות הבריכה הצלולה של המים החיים שאנחנו, בדרכנו היחודית. משם קצרה הדרך לנתינה לאחרים.
הקורס מהווה תוכנית הכשרה המכוונת להיות אנשים שלמים יותר, והכוללת הרהורי-בית ותרגולים אישיים ובין-אישיים בין המפגשים.
במהלך הקורס נתמוך זו בזו/זה ב"דרכה של הבודהיסטווה" – חיזוק הרצון להקל על הסבל ולהדליק אור קטן ובהיר במשפחות ובקהילות שלנו והעברת המתנות שלנו הלאה – דרך נתינה לכדור הארץ, לאנשים אחרים ו/או לפרוייקט שמשמעותי וחשוב לנו ותרגול אכפתיות, נדיבות ונתינה לזולת, וחלוקה בטוב ובהבנות המשחררות שזכינו בהן.

הקורס משלב הרבה מהאוצרות שנקרו על דרכי במהלך שנים רבות, עליהם אני מכירה תודה אינסופית ואותם אני שמחה לחלוק אתכם. עיקר הלימוד והתרגול יתמקד במדיטציה לעומק, ולימוד בודהיסטי ואדוויטי (אי-שניות). נשהה בחיבור אוהב לטבע, נעבור דרך פסיכולוגיה בודהיסטית, ג'ין-שין ג'יטסו (אמנות ריפוי יפנית המערבת גם עזרה-עצמית), ניתוח חלימה והכרות עם אסכולות שונות והתמקדות בחקירה-עצמית באופנים שונים על מנת להכנס פנימה לליבנו-אנו, ולצאת ממנו עם התובנות המשחררות, קלים יותר, חופשיים יותר.
בין הנושאים – סוד הריקות, היכרות עם הג'הנות (מצבי התודעה הנולדים מאיסוף עמוק של הגוף, הנפש והרוח בטוב), מי אני? לימוד אדוויטי ובודהיסטי כאחד, דרשות נבחרות של הבודהה, בהן לימוד של הנידאנות – הלימוד הנדיר של מעגל ההתהוות המותנית היוצא מן הסבל אל האמון עד לשחרור, תהליכי קבלת החלטות, הבנה ושחרור מהם, הגברי והנשי שבנפש ובתרגול, וסגנונות שונים של הארה, מסע הגיבור/ה כמיתוס וכממשות בחיינו, דרכה של הבודהיסטווה הלכה למעשה, איכויות הלב כמפתח לחופש ועוד.
הקורס עובר דרך דיסיפלינות שונות של תרגול ומהווה הזדמנות להעמיק בתרגול האישי של כל אחת ואחד. כדי להרחיב ולהעמיק את המבט נעשיר את המפגשים מידי פעם בסוגי ביטוי כמו צילום וכתיבה (שירי זן והאיקו), נכיר עקרונות של תקשורת מקרבת, נפגוש את האלמנטים במבט שמאני, נשב ליד המדורה, נלך הליכות בטבע ונכניס לפעמים גם תנועה. מדיטציה כבר אמרתי? 😊

למי שקורס החניכה מרגיש מתאים מבחינת התנאים, ושייך מבחינת הלב, ומעורר התרגשות בנפש ובנשמה – בואו בואו. מוזמנות.ים באהבה.

להרשמה – בטופס כאן

תגידי מיד אם אני מפריע,
הוא אמר כשנכנס מבעד לדלת,
ואני תכף מסתלק.
אתה לא סתם מפריע,
השבתי לו,
אתה מטלטל את כל קיומי.
ברוך הבא.      /אוה קילפי