סנגהה מתעוררת יחד – "אני הוא זה": מפגשים חיים של לימוד ותרגול על משנתו של ניסרגדטה מהראג'. מתחילים ב6.3 ב'עלי אדמות'

"אני דובר אליכם בשפה שהיתה שלכם לפני שנולדתם"/מהראג'

"אני הוא זה" – קורס יחודי עם לילה קמחי, של צלילה אל תוך הלימוד של אי-השניות של ניסרגדאטה מהראג'.

שרי ניסרגדאטה מהרג', או בתרגום חופשי – "מר טבעי", היה אדם יוצא דופן ונדיר עד מאוד, שחי לפני כמה עשרות שנים בבומביי שבדרום הודו. מהראג' היה המורה של המורה שלי , ראמש בלסקר, שהשתחרר בזכות הלימוד שלו, ועבורי עבור רבבות מחפשים רוחניים הוא היה ועודנו המורה שמילותיו מגיעות עמוק עד הסוף, עד קץ הבורות והן בעלות פוטנציאל שחרור מפתיע וחזק. מהראג', אדם פשוט, סוחר קטן של סידקית וסיגריות בקרן רחוב, הפך להיות אדם מוגשם בכל המשמעות המסתורית של המילה, לאחר שדבק בכל מאודו בהנחיותיו של המורה שלו, מורה אי-שניות מסורתי.
במפגשים נלמד יחד בחברותא את מילותיו הנצחיות של המורה הגדול מהראג', נתחבר לשושלת שלו דרך כמה מהספרים שיצאו לאור על ידי תלמידיו, חלקם נדירים, נצפה בסרטונים עליו ובעיקר נתרגל ונתקרב כחבורה לומדת אל המסרים שביקש להעביר. נקרא יחד, נתרגל, נהיה בדממה ובשיחה, נשיר לפעמים בהג'נים מסורתיים יחד ובעיקר נעמיק ונחקור את הארומה המיוחדת של החופש והכוונה הרדיקלית של הלימוד היחודי של מהראג'.
באופן הזה לימוד האי-שניות (אדוויטה ודנטה) במסורת ההודית העתיקה, מגלה את פניו גם לנו, ואת האמת הנצחית הנודפת מבין מילותיו, לטובת האושר, השמחה והחופש המחכים להתגלות בנו סוף סוף.

המשתתפים.ו ת יתבקשו לתרגל בין המפגשים, לקרוא ולהעמיק אל החומרים.

למי מתאים:
הקורס מתאים למתרגלים ותיקים, א.נשים ההולכים בדרך התרגול וההתבוננות פנימה. עדיפות להכרות עם לימוד של אי-שניות בכלל ועם הלימוד של ניסרגדטה מהראג' בפרט.

איפה –  במרחב הער של 'עלי אדמות' במושב לוזית שליד עמק האלה, והטבע היפיפה שסביבה. העדיפות היא למפגשים הפיזיים, ואם ישתנו התנאים (סגר או מסיבה אחרת) והמפגשים הפיזיים לא יתאפשרו – המפגשים יתקיימו בזום. בגלל אופיו הייחודי, הקורס הזה לא יוצע במתכונת היברידית (מפגשים פיזיים ומפגשי זום שמוצעים יחד). המפגשים יוקלטו לטובת משתתפי הקורס.

קצת על 'עלי אדמות':
'עלי אדמות' היא 'אדמה ערה' – מרחב אקולוגי-רוחני המזמין אל חיקו א.נשים המעוניינים ללמוד ולתרגל, להעמיק ולהרחיב בדרך הדהרמה והחופש, עם חיבור ואהבה לטבע. 'עלי אדמות' נמצאת במושב לוזית, מול טבע פראי ויפיפה, ובה יער מאכל עם עצי פרי מיוחדים, גינה אורגנית, תרנגולות חופש, שתי כלבות ופינות קסם בשפע. במקום מטבח חוץ מאובזר, שירותי קומפוסט, סטודיו הבנוי מאדמה ועוד הפתעות. מושב לוזית נמצא ליד עמק האלה, שעה מתל אביב, ו – 40 דקות מירושלים וגם מבאר שבע.

מתי – שמונה מפגשים בימי ראשון, בין השעות 17:30-20:00 . מתחילים ב – 6.3.2022

איפה – במרחב הקסום של 'עלי אדמות', מושב לוזית.

עלות – 1200 ₪ . לינק לתשלום (יש בו אפשרות לתשלומים, דרך ביט או כרטיס אשראי).
https://meshulam.co.il/quick_payment?b=9a3dcf30e77ff399add0c0bbd782fec6

תאריכי המפגשים – 6.3, 13.3, (דילוג על שבועיים – מסע ריטריט בסיני!), 3.4, 10.4 (דילוג על שבוע – חול המועד), 24.4, 1.5, 8.5. 15.5.

מספר המשתתפות.ים מוגבל עקב המקום והאופי האינטימי של הקורס.
לנרשמות.ים ישלח מייל עם פרטים נוספים והנחיות.

לשאלות, תהיות, פניות וקושיות – דפנה רז: dafnarz2@gmail.com או לנייד 050-6550854

 

קישור לטופס ההרשמה ולפרטים נוספים