מסע אל האנשים האמיתיים – סדנה עם עמית צורן ולילה קמחי: 16.8.22 בעלי אדמות

מסע אל האנשים האמיתיים – סדנה עם עמית צורן ולילה קמחי: 16.8.22:  ארוחת ערב משותפת, מדיטציה, שיחה ודיון, הקרנת סרט נדיר על אנשי הקלהארי, שאלות ותשובות. ב'עלי אדמות' שבמושב לוזית. 18.00 – 21.30  

קישור לטופס ההרשמה

מבט תודעתי על תרבות ציידים-לקטים בעלת שורשים עתיקים החיים במדבר הקלהרי שבאפריקה חושף פוטנציאלים וסודות קדומים שחיים גם בנו, עד היום. נדבר על מפת תודעה שנשענת על הבחנות אנתרופולוגיות ואקולוגיות הקשורה ישירות למצבי ההוייה והתודעה של האנשים הקדומים והרלוונטיות אלינו ולמצב התודעה שלנו, כאנשים מודרנים.  מה מחבר אותנו ומאפשר לנו נוכחות מלאה? במה אפשר להזכר או ללמוד מחדש מהאנשים הקדומים כדי לחזור ל"מצב גן העדן"?

התכנסות, סיור הכרות עם המקום וארוחת ערב משותפת קלה – 18.00

תחילת ההרצאה: 19:00

הקרנת הסרט: 19:45

שאלות ותשובות בסוף הסרט.

21:30 סיום.

עלות – 180 ש"ח. ניתן לשלם בקישור הזה (אפשר להעתיק לדפדפן שלכם)

https://meshulam.co.il/s/8cf9cb41-d0bf-06a4-bcf8-628c0a46c09c

הביאו איתכם מנה צמחונית קלה לחלוק בארוחת הערב, ובגדים נוחים לישיבת מדיטציה. בקבוק מים אישי ולמי שרוצה כוס טרמית שניתן לסגור, שאפשר להכניס לאולם המדיטציה. במקום יש כריות מדיטציה, אבל תמיד עדיף להביא איתכם את הכרית האישית שלכן.ם.

על המקום –
'עלי אדמות' השוכנת בקצה מושב לוזית שבעמק האלה, משקיפה אל שמורת טבע ואל פארק בריטניה ונוף בראשיתי. 'עלי אדמות' היא חווה אקולוגית ומרכז רוחני ובה יער מאכל, שתי כלבות חופש, ברווזים, תרנגולות חופשיות ועוד הפתעות ובה אנחנו שמים דגש על חיבור עמוק לטבע, אחד לשני.ה ולעצמנו. עלי אדמות היא בית.לסנגהה (חבורת מתרגלות.ים) לומדת ומתפתחת.

עקב אופי הסדנה והמקום מספר המקומות מוגבל. הנחיות הגעה מדוייקות ימסרו לנרשמות.ים.

לשאלות ובירורים – דפנה  ‎0506550854

פרופסור עמית רפאל צורן הינו חוקר תודעה ושמאניזם, ראש מעבדה באוניברסיטה העברית המתחקה אחר אינטראקציות אדם, טבע ויצירה. כחלק מעבודתו עמית ביקר קבוצות ציידים לקטים בקלהרי והתלמד אצל שמאנים דרום אמריקאים, תוך חקירת מערך האינטראקציות בין האדם והטבע.

לִילה קמחי היא מורה למדיטצית הויפאסנה, המיינדפולנס והדהרמה במסורת הבודהיסטית ובמסורת האי-שניות ההינדואיסטית.  חולקת את חייה בין 'עלי אדמות' – מרכז רוחני-אקולוגי שהקימה בעמק האלה ובו מתקיימות פעילויות תרגול ולימוד,  ובין תקופות של הנחייה, לימוד ותרגול בחו"ל.