חופש, שלווה ואיזון בלב החיים – קורס בזום, ימי שני בערב בין 20-21:30. מתחילים ב24.5

להתמקד בתודעה – קורס בזום. מתחילים ב – 24.5

מוזמנות/ים להצטרף למודול השלישי והאחרון של  הקורס "חופש, שלווה ואיזון בלב החיים" שיתמקד בתודעה, אפשרויותיה ותעתועיה. בקורס מיוחד בזום שכולל ארבעה מפגשים  בימי שני בערב בין 20-21:30 נפגוש את האנושיות שלנו דרך עיניים טובות, עם מגוון כלים ויכולות שיתפתחו בנו בעזרת התרגול והלימוד, ואת התמצית של מה שלימד הבודהה כדי להשתחרר מהסבל, המצוקה ואי הנחת. המודול השלישי והאחרון יתחיל ב- 24.5.
הקורס מותאם לכולם – לחדשים בדרך וגם לשועלי דהרמה וותיקים:)

כמה מילים על הקורס:
איך למצוא שלווה בתוך תהפוכות החיים? איך לנווט את ספינת חיינו בלי לעלות על שרטון, מבלי להסחף בזרמים עמוקים, או עם כל רוח קלה?
את התנאים לא נוכל לשנות פעמים רבות, ועל הרבה מהנסיבות לא נוכל לשלוט. אבל כן נוכל לאמן את התודעה למצוא עוגן בים סוער, ואת הלב להיות אי של שקט ושל איזון בלב הסערה.
בקורס נלמד ונבין את הסיבות למצוקה האנושית, לאי הנחת, לכאב ולסבל, ומשם את הדרכים להשתחרר מהם. נתאמן ב"הגדלת המיכל" – הרחבת היכולת שלנו להיות עם הדברים, הגדלת האיזון הפנימי העמוק, הסרת המכשולים מהלב והעצמת האנרגיה החיונית הדרושה לנו לשנות את מה שנוכל לשנות.
הקורס בנוי משלושה מודולים שונים ובלתי תלויים, שבכל אחד מהם ארבעה מפגשים בני שעה וחצי. ניתן להצטרף לכל אחד משלושת המודולים באופן עצמאי ונפרד. המודול השני יתחיל אחרי פסח.
המפגשים יוקלטו לטובת משתתפי הקורס.
 

 תאריכי המודול השלישי – 24.5, 31.5, 7.6, 14.6

לפרטים נוספים וטופס הרשמה

בואו בשמחה!