ריטריט אביב בפארוס, יוון, עם לילה ובעז 2-10 במאי (או 2-6)

ריטריט בפארוס, יוון: מדיטציה, דהרמה, אהבה, חופש  – עם בעז עמיחי ולילה קמחי
2-10
 במאי 2019  (כולל אפשרות להשתתף בריטריט קצר בין 2-6 למאי)

 שמחה להצטרף ולהציע את הריטריט המיוחד הזה יחד עם חברי האהוב בעז עמיחי, שחולק איתי את אהבת הדהרמה, הלימוד והתרגול, קרוב לעשרים שנה.

קישור לטופס ההרשמה

ריטריט הוא הזדמנות פז להעמיק בלימוד ובתרגול בדרך הדהרמה, המכוונת אל שחרור מלא ושלם של הלב והתודעה. יציאה מהמרחב המוכר שלנו ושהות בטבע מרחיב-לב, בתמיכה, לימוד ותרגול עם הסנגהה, תומכות ומסייעות בתהליך הזה. אנחנו מוזמנות/ים לגלות את החיבור-מחדש אל החיות שקיימת בכל אחת ואחד מאיתנו מעבר לעמדות, דעות או רעיונות, למלוא הפוטנציאל העצום שלנו לשמחה, שלווה, חמלה, אהבה וחופש.

הריטריט יתקיים בדממה מכילה, ויכלול זמנים של לימוד ותרגול מדיטציה ודהרמה, שאלות ותשובות וחקירה בקבוצה,  יוגה, וגם לימוד, תרגול, טיולים והליכות קצרות שיתקיימו בטבע היפיפה של האי פארוס.

הריטריט יתקיים במרכז המדיטציה טאו'ס, המצויד באולם זן מלא השראה, במסעדה תאילנדית צמחונית, ובנוף מרחיב לב. הלינה תהיה במקומות אירוח ומלונות בכפר הסמוך, מרחק של חצי שעה הליכה נעימה בשדות מדי בוקר וערב.

שימו לב – ישנה אפשרות להשתתף גם בריטריט קצר, בין ה 2-6 במאי.

 למי מיועד הריטריט

לא/נשים בעלי התנסות של שנה לפחות בלימוד ובתרגול, בסנגהה קבועה או במסגרות לימוד אחרות.  אם אינכם בטוחות/ים לגבי התאמתכם לריטריט, אנא ציינו זאת בטופס ונעה, האחראית לרישום, תיצור אתכם קשר לבדיקת התאמה ותענה על שאלותיכם.

המעוניינים להצטרף מוזמנים למלא פרטים בטופס כאן. נעה  תחזור אליכם עם פרטים נוספים והנחיות. 

עלות:

העלות כוללת ארוחות בקר וצהריים במרכז טאו'ס, את השימוש במרכז ובאולם, את הלינה בחדרים, שכירת הרכב   (ליציאות לתרגול ברחבי האי), וכן את כיסוי הוצאות המורים ושכרם. עלות הריטריט אינה כוללת את עלות הטיסה, את הארוחות שנאכל יחד או בנפרד בכפר, וכל תוספת אחרת, ומשתנה בהתאם לסוג החדרים שתבחרו.  

פירוט העלויות (החישוב המדויק עשוי להשתנות בהתאם לגודל הקבוצה ומשתנים אחרים):
לחוזרים ב 6 במאי:
תשלום מראש – 1500 ש"ח
תשלום ביוון, לינה במלון הפשוט מהשניים – 370 אירו לחדר זוגי, 420 אירו בחדר יחיד
לינה במלון הטוב יותר – 440 אירו ללינה בחדר זוגי, 480 אירו ללינה בחדר יחיד

ליוצאים לריטריט המלא (חזרה ב 10 במאי):
תשלום מראש – 2000 ש"ח
תשלום ביוון, לינה במלון הפשוט מהשניים – 635 אירו לחדר זוגי, 735 אירו בחדר יחיד
לינה במלון היקר יותר – 775 אירו ללינה בחדר זוגי, 855 אירו ללינה בחדר יחיד