התמסרות לחופש, התמסרות לחיים – הזמנה לקבוצה מיוחדת עם לִילה, לחברים בדרך

הגיעה השעה. אני מזמינה אתכם שמכירים אותי, להעמיק איתי בדרך של לימוד, תרגול וליווי אישי בקבוצה קטנה. יחד נהפוך בדהרמה מכל כוון כדי "ליפול דרך החורים שברשת" (מהראג'). תרגולי מדיטציה מגוונים, לימוד הסוטרות המוקדמות של הבודהה, אי-שניות של ראמאנה מהארשי וניסרגדאטה מהראג' וטקסטים נוספים, מורים בני זמננו ממסורות אחרות, ולימוד דרך מודלינג של חקירה אישית וקבוצתית במסורת הסאטסנג. ההתכוונות היא להטמיע את הלימוד והתרגול עמוק בתאי הלב-נפש שלנו כדי שיהפוך לטבע השני שלנו, ולתמוך אחת בשני/ה בהזכרות במי אנחנו באמת.

בין הנושאים – התמסרות, עבודה עם השקפות ומחשבות, ריפוי ההתניות המזיקות, מהעצמי הקטן לעצמי הגדול בדרך האהבה, ועוד.

הקבוצה תכלול 6 מפגשים, ארבעה מהם יהיו בני 3 שעות שיתחילו ב-29 במרץ עד ה17.5 ויתקיימו אחת לשבועיים-שבועיים וחצי, בימי ראשון בערב או שישי בבוקר, ב'עלי אדמות' שבלוזית. בתווך נפגש לשני מפגשים אינטרנטיים בני שעה. בין לבין תתבקשו להזכר בתוך החיים: לתרגל, לקרוא, לכתוב ולשמור על הקשר חי.

תנאי קבלה הכרחיים – השתוקקות בוערת לחופש, גמישות מחשבתית וסקרנות, ומוכנות לוותר על אחיזה וללכת מעבר לידוע. ובעיקר – מוכנות להתמסרות ללימוד ולתרגול בתוך החיים, עם הכל ולמרות הכל.
תנאי סף – היכרות איתי, עם מדיטציית תובנה, עם הדהרמה הבודהיסטית ועם תעתועי המיינד שלכם (ושל אחרים), ותרגול של כמה שנים כולל ריטריטים בני שבוע או יותר. שאיפה לנוכחות מלאה.

הכוונה היא ליצור סנגהה לטווח ארוך, לתמיכה הדדית ותרגול יחד, כשזה המודול הראשון שלה. אפשר יהיה להצטרף לכל מודול בנפרד.
המפגשים יוקלטו וניתן יהיה להאזין להם גם בהמשך.

ההשתתפות בקבוצה מותנית בראיון עם לִילה.

למילוי טופס ההרשמה שלאחריו יקבע לכם ראיון עם לילה

שעות ותאריכי המפגשים: ימי ראשון בין 18-21, ימי שישי בין 10-13
29.3 (ראשון), 17.4 (שישי),1.5 (שישי), 17.5 (ראשון)
שני מפגשים אינטרנטים בני שעה בימי ראשון בשעה 19 בערב, שיכללו מדיטציה, שאלות ותשובות, בתאריכים 5.4, 26.4

עלות – 980 ₪

להתראות בחופש!
לִילה